SIKÇA SORULAN SORULAR

Korku Evi Nedir? 

Korku Evi; özel tasarlanmış bir alanda, ipuçlarını bulup şifreleri çözerek odalardan geçtiğiniz ve süre dolmadan etapları tamamlamayarak oyunu bitirmeye çalıştığınız bir aktivite türüdür.

1.

Süre dolduğu zaman ne oluyor?

Süreniz dolduğu zaman moderatörümüz size sürenin sona erdiğini bildiriyor ve ekip arkadaş- larımız sizi çıkışa götürüyorlar ve oyununuz sonlanmış oluyor.

2.

Çıkmak istersek çıkabiliyor muyuz?

Evet, çıkmak istediğinizde oyunu sonlandırabilirsiniz. Zaten ekibimiz oyun esnasında sizi kapalı devre kamera sistemiyle izliyor ve dinliyor. Çıkmak istediğinizi bize söylemeniz yeterli.

3.

Video kaydı alabiliyor muyuz?

Video kaydınızı oyun sonunda satın alabiliyorsunuz. İçeride geçirdiğiniz süre içerisindeki tüm görüntülerinizi sesli ve tam halini oyun bitişinde size verebiliyoruz..

4.

İçeride bizden başkası oluyor mu?

Oyun alanında size ayrılan süre içerisinde sizden başkası bulunmuyor. Sadece bizim ekibimiz, siz ve arkadaşlarınız içeride oluyorsunuz ve başkasının girişi olmuyor.

5.

Canlı aktör ve temas var mı?

İçeride canlı aktörlerimiz mevcut fakat dilerseniz canlı aktör ve temas  olmadan gerilim ve bulmaca seçeneği ile de oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyun öncesi belirtmeniz yeterli.

6.

15 yaş altı için uygun mu?

Oyunumuz yetişkinler içindir fakat 15 yaş altı misafirlerimiz için oyunu ayrı olarak düzenleyip yaşlarına uygun ayarlamalar ile yanlarında bir aile bireyi ile kabul edebilmekteyiz.

7.

© 2020 by Timuçin Orhon - Dabbe Korku Evi

+90 535 222 4117

Rasimpaşa Mah. Nakil Sok. No:19 Kadıköy - İstanbul